Hide Esports

Live Scores

Piłka nożna Urugwaj - Primera Division Amateur 00' Alto Peru View CA Lito
Piłka nożna Dania - Division 1 00' AC Horsens [9] AC Horsens View FC Fredericia [6] FC Fredericia
Piłka nożna Elita - Klubowe mecze towarzyskie 00' BG Pathum United BG Pathum United View Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Piłka nożna Irlandia - FAI Cup 00' Gorey Rangers View UCD UCD
Piłka nożna Zimbabwe - Premier Soccer League 00' Highlanders FC Highlanders FC View Bulawayo Chiefs FC Bulawayo Chiefs FC
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 00' SV Todesfelde SV Todesfelde View Victoria Hamburg Victoria Hamburg
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 00' Ratingen SV Germania 04/19 EV Ratingen SV Germania 04/19 EV View TuS BW Konigsdorf
Piłka nożna Zimbabwe - Premier Soccer League 00' CAPS United CAPS United View Herentals FC Herentals FC
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 00' SG Finnentrop/Bamenohl View RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Piłka nożna Urugwaj - Torneo Intermedio 00' Liverpool Montevideo [8] Liverpool Montevideo View Cerro [7] Cerro
Piłka nożna Łotwa - Virsliga 00' FK Auda FK Auda View FK Liepaja FK Liepaja
Piłka nożna Urugwaj - Segunda 00' Albion FC Albion FC View Rentistas Rentistas
Piłka nożna Norwegia - Division 3 - Grupa 4 07/21 13:00 Stabaek 2 Stabaek 2 View Byåsen Byåsen
Piłka nożna Szwecja - Superettan 00' Skövde AIK Skövde AIK View IK Brage IK Brage
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 00' SF Niederwenigern SF Niederwenigern View TuS Ennepetal TuS Ennepetal
Piłka nożna Norwegia - Division 2 - Grupa 2 07/21 13:00 Tromsdalen Tromsdalen View Junkeren Junkeren
Piłka nożna Norwegia - Division 2 - Grupa 2 07/21 13:00 Follo Follo View Strindheim Strindheim
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' Napoli (Senior) Esports 0-0 Roma (Koftovsky) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' AC Milan (lion) Esports 0-0 Inter (Arcos) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 05' Barcelona (FEARGGWP) Esports 2-0 Man City (labotryas) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 05' PSG (MeLToSik) Esports 1-0 Real Madrid (BlackStar98) Esports
Piłka nożna Esoccer H2H GG League - 8 min. gry 08' Liverpool (COSMOS) Esports 1-1 A.Madrid (LORD) Esports
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 08' Marseille (Madisson) Esports 4-3 AC Milan (Diego) Esports
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 08' SC Freiburg (Shelby) Esports 1-3 Benfica (Delpiero) Esports
Piłka nożna Polska - Ekstraklasa 08' Cracovia [7] Cracovia 0-0 Piast Gliwice [11] Piast Gliwice
Piłka nożna Malawi - Super League 21' MAFCO 0-0 Mighty Wanderers
Piłka nożna Polska - I Liga 22' GKS Tychy [11] GKS Tychy 0-0 Miedź Legnica [9] Miedź Legnica
Piłka nożna Malawi - Super League 22' Mzuzu City Hammers 0-0 Chitipa United
Piłka nożna Malawi - Super League 22' Silver Strikers Silver Strikers 0-0 FOMO FC
Piłka nożna Norwegia - Division 2 - Grupa 2 23' Kjelsås [2] Kjelsås 0-1 Stjørdals - Blink [5] Stjørdals - Blink
Piłka nożna Czechy - 1. Liga 24' MFK Karvina [7] MFK Karvina 1-0 Slovan Liberec [10] Slovan Liberec
Piłka nożna Malawi - Challenge Cup 24' Mighty Tigers 0-0 Civil Service Utd
Piłka nożna Puchar Indonezji 24' Madura United Madura United 1-0 Persija Jakarta Persija Jakarta
Piłka nożna Norwegia - Eliteserien 24' Stromsgodset [7] Stromsgodset 0-0 Tromso [14] Tromso
Piłka nożna Szwajcaria - Challenge League 38' FC Vaduz [6] FC Vaduz 0-0 Stade Nyonnais [5] Stade Nyonnais
Piłka nożna Szwajcaria - Super League 38' Young Boys [9] Young Boys 1-0 FC Sion [8] FC Sion
Piłka nożna Bhutan - Premier League 45' Thimphu City Thimphu City 1-0 Tensung FC
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 45' SSV Jeddeloh II 2-1 VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Piłka nożna Niemcy - Oberliga Bayern Sud 45' FC Deisenhofen [10] FC Deisenhofen 0-0 Unterhaching II [10] Unterhaching II
Piłka nożna Dania - Superligaen 45' Silkeborg IF [8] Silkeborg IF 0-0 Sonderjyske [9] Sonderjyske
Piłka nożna Klubowy Puchar CECAFA 45' APR FC APR FC 0-0 Red Arrows FC Red Arrows FC
Piłka nożna Łotwa - 1. Liga 45' Rezeknes FA [14] Rezeknes FA 0-4 Ogre United [10]
Piłka nożna Paragwaj - Liga rezerowowa 45' Olimpia Asuncion - Rezerwa Olimpia Asuncion - Rezerwa 1-1 Club Guarani Reserves
Piłka nożna Paragwaj - Liga rezerowowa 45' Sol de America - Rezerwa Sol de America - Rezerwa 0-0 2 de Mayo Reserves
Piłka nożna Finlandia - Kakkonen - Grupa B 45' [1] FC Inter II 3-1 TPV [6] TPV
Piłka nożna Islandia - Dywizja 3 45' Ellidi [8] Ellidi 0-1 Kari [1] Kari
Piłka nożna Norwegia - Division 2 - Grupa 2 45' Valerenga 2 [14] Valerenga 2 0-2 Grorud [7] Grorud
Piłka nożna Finlandia - Veikkausliiga 45' IFK Mariehamn [9] IFK Mariehamn 0-0 SJK [3] SJK
Piłka nożna Szwecja - Allsvenskan 45' IFK Norrkoping [16] IFK Norrkoping 1-0 Halmstad [12] Halmstad
Piłka nożna Gruzja - Puchar Gruzji 07/21 11:57 FC Gareji FC Gareji View Dila Gori Dila Gori
Piłka nożna Chiny - Super League 51' Henan [9] Henan 2-1 Zhejiang [6] Zhejiang
Piłka nożna Chiny - Super League 53' Shenzhen Xinpengcheng [12] Shenzhen Xinpengcheng 0-1 Changchun Yatai [11] Changchun Yatai
Piłka nożna Chiny - Super League 59' Beijing Guoan [4] Beijing Guoan 0-0 Tianjin Jinmen Tigers [7] Tianjin Jinmen Tigers
Piłka nożna Singapur - National Football League Div 1 59' Project Vaults Oxley SC 3-0 Tiong Bahru FC
Piłka nożna Chiny - Super League 60' Shanghai Port [1] Shanghai Port 3-0 Qingdao Hainiu [10] Qingdao Hainiu
Piłka nożna Singapur - National Football League Div 1 61' Singapore Khalsa Association 1-0 Yishun Sentek Mariners
Piłka nożna Chiny - Division 1 62' [3] Chongqing Tonglianglong 0-1 Qingdao Red Lions [11] Qingdao Red Lions
Piłka nożna Chiny - Division 1 63' Suzhou Dongwu [6] Suzhou Dongwu 0-0 Wuxi Wugo [15]
Piłka nożna Chiny - Division 1 64' [8] Shijiazhuang Gongfu FC 2-1 Jiangxi Lushan [16] Jiangxi Lushan
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 66' Union Saint Gilloise Union Saint Gilloise 3-2 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
Piłka nożna Chiny - Super League 88' Nantong Zhiyun [16] Nantong Zhiyun 0-1 Shandong Taishan [5] Shandong Taishan
Piłka nożna Mistrzostwa Europy U19 - Kobiety 90' Irlandia U19 - Kobiety [3] Irlandia U19 - Kobiety 0-2 Holandia U19 - Kobiety [2] Holandia U19 - Kobiety
Piłka nożna Irlandia - FAI Cup 90' Ballyfermot United 3-1 Leeds AFC Cork Leeds AFC Cork
Piłka nożna Mistrzostwa Europy U19 - Kobiety 90' Niemcy U19 - Kobiety [1] Niemcy U19 - Kobiety 0-2 Hiszpania U19 - Kobiety [4] Hiszpania U19 - Kobiety
Piłka nożna Szwecja - Superettan 90' Sandvikens IF [4] Sandvikens IF 1-2 Utsiktens BK [8] Utsiktens BK
Piłka nożna RPA - 2. Liga - Kobiety 94' Westville United - Kobiety 0-6 Ezemvelo - Kobiety
Piłka nożna Łotwa - Virsliga 94'<sup>+4</sup> Valmiera FC [3] Valmiera FC 0-0 SC Grobinas [5] SC Grobinas
Piłka nożna Szwecja - Superettan 95'<sup>+4</sup> Ostersunds FK [11] Ostersunds FK 2-1 Degerfors [3] Degerfors
Piłka nożna Towarzyskie mecze klubowe 07/20 14:34 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 0-0 Al-Shahaniya SC Al-Shahaniya SC
Koszykówka Mistrzostwa Europy U20 1 - 10:00 Estonia U20 Estonia U20 0-0 Wielka Brytania U20 Wielka Brytania U20
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 03:59 MEM Grizzlies (ARCHITECT) Esports 2-3 BOS Celtics (COMBO) Esports
Koszykówka FIBA 3x3 U21 Nations League - Kobiety 0 - 05:17 Izrael 3x3 U21 - Kobiety 3-6 Słowenia 3x3 U21 - Kobiety
Koszykówka Mistrzostwa Europy U20 2 - 08:22 Szwajcaria U20 [5] Szwajcaria U20 33-11 Albania U20 [1] Albania U20
Koszykówka Mistrzostwa Europy U20 2 - 10:00 Węgry U20 [2] Węgry U20 22-20 Gruzja U20 [2] Gruzja U20
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 4 - 00:49 PHX Suns (OUTLAW) Esports 63-54 GS Warriors (JOLLY) Esports
Koszykówka Brazylia - LDB U22 4 - 04:00 Viva Vida LDB U22 56-57 Bauru LDB U22
Koszykówka Chiny - NWBC - Kobiety 4 - 00:00 Wuhan - Kobiety 50-62 Dongguan - Kobiety
Koszykówka Mistrzostwa Europy U20 4 - 05:24 Serbia U20 Serbia U20 62-55 Niemcy U20 Niemcy U20
Koszykówka Chiny NBL 4 - 08:45 Hong Kong Golden Bulls 66-71 Hefei Kuangfeng
Koszykówka William Jones Cup 3 - 04:07 Chinese Taipei Blue Chinese Taipei Blue 45-48 Strong Group
Koszykówka Mistrzostwa Europy U20 4 - 02:37 Czechy U20 Czechy U20 85-90 Litwa U20 Litwa U20
Koszykówka Indonezja - IBL 4 - 01:19 Dewa United [1] Dewa United 102-92 Borneo Hornbills [8]
Siatkówka Bałkany - Mistrzostwa U20 - Kobiety Turcja U20 - Kobiety 0-0 Czarnogóra U20 - Kobiety
Siatkówka Międzynarodowe mecze - Kobiety Niderlandy - Kobiety Niderlandy - Kobiety 0-0 Szwajcaria - Kobiety Szwajcaria - Kobiety
Siatkówka Indonezja - Proliga [1] Bogor LavAni 6-7 Jakarta Bhayangkara [2]
Siatkówka Brazylia - Paranaense A U19 - Kobiety Maringa U19 - Kobiety 9-11 PM Santa Helena/Asavolei U19 - Kobiety
Baseball Japonia - NPB 07/21 09:00 Yokohama Bay Stars [3] Yokohama Bay Stars 5-5 Yakult Swallows [4] Yakult Swallows
Hokej na lodzie Międzynarodowe mecze towarzyskie U20 (Regulaminowy czas) 2 - 12:33 Finlandia U20 Finlandia U20 2-1 Czechy U20 Czechy U20
Piłka ręczna Medzinárodné zápasy - ženy 00:00 Niemcy - Kobiety Niemcy - Kobiety 0-0 Brazylia - Kobiety Brazylia - Kobiety
Piłka ręczna Mistrzostwa Europy U20 27:10 [1] Francja U20 9-12 Macedonia Północna U20 [2]
Piłka ręczna Mistrzostwa Europy U20 30:00 [3] Austria U20 11-16 Szwecja U20 [3]
Piłka ręczna Euro Champs Div 2 U20 30:00 [2] Turcja U20 11-15 Estonia U20 [1]
Piłka ręczna Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie - Kobiety 39:50 Franche-Comte Uni - Kobiety 19-17 University of Pecs - Kobiety
Piłka ręczna Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie - Kobiety 39:27 Norwegia - SciTech University - Kobiety 19-25 Castilla-La Mancha Uni Women
Piłka ręczna Mistrzostwa Azji U21 37:35 Kuwejt U21 Kuwejt U21 16-16 Korea Płd. U21 Korea Płd. U21
Tenis ITF - Esch/Alzette M25 0-0 Gauthier Onclin 0-0 Chris Rodesch
Tenis Challenger Amersfoort 0-0 Alexey Zakharov 0-0 Tomas Barrios Vera
Tenis ATP Hamburg 0-0 [4] Alexander Zverev 0-0 Arthur Fils [28]
Tenis WTA Iasi 0-0 [365] Gabriela Lee 3-4 Marie Benoit [215]
Tenis WTA Iasi 15-0 [189] Selena Janicijevic 4-6,4-0 Julia Avdeeva [205]
Tenis Challenger Verona 0-0 Luca Giacomini 0-0 Alessandro Giannessi
Tenis ITF - Viserba W15 15-0 Greta Greco Lucchina 0-0 Sonia Cassani
Tenis ITF - Figueira Da Foz W100 0-0 Naho Sato 3-0 Eva Garkusha
Tenis ITF - Segovia W35 15-15 Alice Ferlito 5-0 Madhurima Sawant
Tenis ITF - Segovia W35 40-40 Lucia Mesa Ramos 0-3 Wozuko Mdlulwa
Tenis Challenger Tampere 15-15 [458] Hynek Barton 3-3 Johannes Ingildsen [155]
Tenis Challenger Tampere 0-0 Juan Bautista Torres 6-1,0-0 Jeri Lassila
Tenis ATP Kitzbuhel 30-40 [122] Hamad Medjedovic 3-2 Daniel Elahi Galan [142]
Tenis ITF - Figueira Da Foz W100 0-0 [341] Emily Webley-Smith 4-6,0-0 Elena Micic [420]
Tenis ITF - Viserba W15 40-A Noemi La Cagnina 5-1 Carina Syrtveit
Tenis ITF - Viserba W15 0-0 Irene Lavino 4-3 Ludovica Penna
Tenis ATP Bastad 15-15 [51] Nuno Borges 5-3 Rafael Nadal [261]
Tenis Challenger - Segovia 0-0 Ivan Marrero Curbelo 6-4,0-0 Liam Gavrielides
Tenis ITF - Viserba W15 30-40 Anastasia Piangerelli 5-5 Giada Di Paola
Tenis Challenger - Segovia 0-0 Neil Oberleitner 6-3,5-4 Noah Lopez
Tenis WTA Warszawa 0-0 Alycia Parks 6-3,6-0 Zuzanna Kolonus
Tenis Challenger - Segovia 0-0 Stuart Parker 2-6,3-2 Ivan Perez Martin
Tenis Challenger Zug 30-30 Gerard Campana Lee 6-4,5-2 Luca Staeheli
Tenis Challenger Verona 0-15 Jonas Forejtek 7-6,2-2 Wilson Leite
Tenis WTA Praga 0-0 [481] Jesika Maleckova 2-6,6-2,0-1 Anastasiia Sobolieva [237]
Tenis Challenger Tampere 0-30 [260] Jiri Barnat 4-3 Buvaysar Gadamauri [460]
Tenis WTA Praga 15-30 Renata Jamrichova 5-4 Viktoriya Tomova
Tenis WTA Iasi 0-0 [182] Lea Boskovic 2-1 Gergana Topalova [234]
Tenis Challenger Verona 15-40 Mariano Tammaro 1-0 Andrea Picchione
Tenis Challenger Zug 0-0 Jeffrey Von Der Schulenburg 2-1 Anton Matusevich
Tenis ITF - Casablanca W15 15-40 Ekaterina Kazionova 6-3,3-4 Joelle Lilly Sophie Steur
Tenis WTA Praga 40-A [179] Katarina Zavatska 5-7,5-3 Conny Perrin [377]
Tenis WTA Praga 0-0 [445] Zhibek Kulambayeva 1-6,0-0 Oksana Selekhmeteva [255]
Tenis ITF - Tianjin M25 0-0 Fajing Sun 6-4,3-6,0-0 Yi Zhou
Tenis ITF - Rognac M15 40-0 Vivek Kolluru 0-2 Philippe Renard
Tenis ITF - Rognac M15 0-0 Zach Stephens 3-3 Ismael Soussi
Tenis ITF - Rognac M15 15-0 Nicolas Jadoun 4-3 Thomas Van Den Dooren
Tenis Challenger Zug 0-15 Matthew Dellavedova 3-3 Andrin Casanova
Tenis ITF - Rognac M15 30-0 Adam Lynch 6-7,6-5 Tristan Piombo
Wyścigi konne Redcar 07/21 13:17 Redcar (Wyścig 2) View
Wyścigi konne Hoppegarten 07/21 13:15 Hoppegarten (Wyścig 8) View
Wyścigi konne Scottsville (SA 07/21 13:15 Scottsville (Wyścig 6) View
Wyścigi konne Curragh 07/21 13:10 Curragh (Wyścig 2) View
Wyścigi konne Newton Abbot 07/21 13:05 Newton Abbot (Wyścig 1) View
Wyścigi konne Bad Harzburg 07/21 12:55 Bad Harzburg (Wyścig 3) View
Wyścigi konne Stratford 07/21 12:50 Stratford (Wyścig 8) View
Wyścigi konne Redcar 07/21 12:47 Redcar (Wyścig 2) View
Wyścigi konne La Teste De Buc 07/21 12:41 La Teste De Buch (Wyścig 3) View
Wyścigi konne Hoppegarten 07/21 12:40 Hoppegarten (Wyścig 8) View
Wyścigi konne Meslay Du Maine 07/21 12:20 Meslay Du Maine (Wyścig 7) View
Krykiet Cumbria v Lancashire - Mecz jednodniowy 07/21 10:00 Cumbria ,180/1 Lancashire Lancashire
Krykiet Irlandia - Super 50 Cup - Kobiety 07/21 09:45 Dragons - Kobiety 122/4 Scorchers - Kobiety
Wyścigi psów Yarmouth 07/21 13:07 Yarmouth (Wyścig 11) View
Wyścigi psów Valley 07/21 13:03 Valley (Wyścig 12) View
Wyścigi psów Sunderland 07/21 12:59 Sunderland (Wyścig 11) View
Wyścigi psów Towcester 07/21 12:57 Towcester (Wyścig 1) View
Wyścigi psów Doncaster 07/21 12:54 Doncaster (Wyścig 11) View
Wyścigi psów Yarmouth 07/21 12:51 Yarmouth (Wyścig 11) View
Wyścigi psów Valley 07/21 12:47 Valley (Wyścig 12) View
Rugby Union Currie Cup Premier Division 00:00 Griffons [4] Griffons 0-0 Western Province [3] Western Province
Snooker Shanghai Masters 2024 07/21 11:30 Judd Trump 10-4 Shaun Murphy
Darts World Matchplay - Kobiety 07/21 12:35 Mikuru Suzuki Mikuru Suzuki 3-2 Noa-Lynn Van Leuven
Żużel Żużel 07/21 11:45 Polonia Bydgoszcz 26-16 PSZ Poznan
Futsal Thailand Premier League 09:33 Nonthaburi 1-1 Port FC Port FC
Futsal Malezja - MPFL - Div. 2 10:27 Malaysian University 2-0 Kedah
Tenis stołowy Setka Cup Oleh Plyska 0-0 Viktor Kucala
Tenis stołowy TT Cup Petr Kotrbaty 0-0 Dominik Pasek
Tenis stołowy TT Cup Tomas Rein 7-10 Michal Nemec
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety Iryna Aseieva 3-3 Svitlana Yureneva
Tenis stołowy TT Cup 7-11,11-3 Osqar Pukk 1-4 Andrei Maltizov
Tenis stołowy Setka Cup 11-6,11-8 Oleh Ponomarenko 8-5 Oleksandr Osadchyi
Tenis stołowy TT Elite Series 11-8,12-10,3-11 Maciej Nowalinski 8-3 Konrad Staszczyk
Tenis stołowy Setka Cup 3-11,11-7,5-11 Radek Slunecko 4-11 David Sabuka
Tenis stołowy Setka Cup 10-12,11-5 Oleh Hudyma 10-8 Ihor I Syniavskyi
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro 8-11,11-4,9-11,11-9 Radomir Revay 0-0 Radovan Polasek
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro 11-2,11-5,9-11,8-11 Milan Kolar 0-0 Milan Regner
Tenis stołowy Setka Cup 5-11,11-8,10-12,11-5 Valerii Romanenko 2-2 Vitalii Ananiev
Siatkówka plażowa Beach Pro Tour Leuven - Kobiety 20-22 Anderson/Bauer 2-3 Cools/vd Vonder
Siatkówka plażowa German Beach Tour - Monachium Reinhardt/Sievers 19-16 Huster/Wust
Siatkówka plażowa Mistrzostwa Włoch - Beinasco 17-21 Windisch/Marchetto 13-12 Benzi/Bonifazi
E-Sport CS2 - CCT Europe Series 7 Play-In 00:35 INFINITE 8-4 Heimo
E-Sport CS2 - RES Regional EU 01:55 Fnatic Fnatic 0-0 MOUZ NXT
E-Sport DOTA2 - RES Regional EU -1:-30 Night Pulse 1-0 NAVI Jr
E-Sport CS2 - EsportsBattle 01:15 NightRaid 3-5 REMBAZA
E-Sport LOL - LPL Summer 32:22 LNG Esports LNG Esports 0-1 FunPlus Phoenix FunPlus Phoenix
E-Sport DOTA2 - Riyadh Masters 30:29 Team Liquid Team Liquid 1-0 Team Falcons