Date | R | Gospodarze v Goście | - |
11/27 16:25 |
25 |
[433] Patricia Maria Tig v Nuria Parrizas-Diaz
[122] |
5-7,2-6
|
11/27 14:00 |
25 |
[82] Cristina Bucsa v Celine Naef
[138] |
6-4,3-6,4-6
|
11/27 12:00 |
25 |
[145] Marina Bassols Ribera v Noma Noha Akugue
[178] |
6-3,7-5
|
12/04 16:00 |
29 |
[136] Rebecca Peterson v Alycia Parks
[134] |
1-6,4-6
|
12/03 16:30 |
28 |
[136] Rebecca Peterson v Ana Konjuh
[117] |
6-3,6-1
|
12/03 15:00 |
28 |
[134] Alycia Parks v Cristina Bucsa
[108] |
6-3,6-3
|
12/02 19:05 |
27 |
[400] Sabine Lisicki v Alycia Parks
[134] |
6-7,6-4,3-6
|
12/02 16:40 |
27 |
[108] Cristina Bucsa v Alison Van Uytvanck
[55] |
3-6,6-3,6-4
|
12/02 14:25 |
27 |
[24] Shuai Zhang v Rebecca Peterson
[136] |
7-6,2-6,1-6
|
12/02 12:00 |
27 |
[117] Ana Konjuh v Weronika Falkowska
[266] |
7-5,4-6,6-3
|
12/01 17:25 |
26 |
[24] Shuai Zhang v Sophie Chang
[234] |
6-4,6-4
|
12/01 16:00 |
26 |
[70] Tatjana Maria v Ana Konjuh
[117] |
3-6,2-6
|
12/01 14:30 |
26 |
[108] Cristina Bucsa v Kateryna Baindl
[100] |
6-3,6-3
|
12/01 12:00 |
26 |
[266] Weronika Falkowska v Dayana Yastremska
[101] |
6-4,5-7,6-3
|
11/30 19:05 |
25 |
[70] Tatjana Maria v Victoria Jimenez Kasintseva
[158] |
6-0,6-3
|
11/30 18:25 |
25 |
[117] Ana Konjuh v Carole Monnet
[223] |
7-5,6-4
|
11/30 17:25 |
26 |
[166] Katrina Scott v Alison Van Uytvanck
[55] |
5-7,2-6
|
11/30 16:50 |
26 |
[118] Oceane Dodin v Alycia Parks
[134] |
3-6,6-7
|
11/30 15:55 |
26 |
Sabine Lisicki v Alina Charaeva
|
6-0,6-3
|
11/30 15:30 |
26 |
[136] Rebecca Peterson v Daria Snigur
[146] |
6-4,6-1
|
11/30 13:45 |
25 |
[283] Pemra Ozgen v Kateryna Baindl
[100] |
6-7,3-6
|
11/30 12:00 |
25 |
Sophie Chang v Bibiane Schoofs
|
6-3,7-5
|
11/29 19:10 |
25 |
[108] Cristina Bucsa v Lina Glushko
[260] |
6-1,7-6
|
11/29 18:50 |
25 |
[24] Shuai Zhang v Nina Stojanovic
[439] |
6-1,6-4
|
11/29 17:10 |
25 |
[334] Yanina Wickmayer v Alison Van Uytvanck
[55] |
4-6,4-6
|
11/29 17:00 |
25 |
[266] Weronika Falkowska v Jaqueline Cristian
[150] |
6-4,3-6,6-3
|
11/29 16:00 |
25 |
[395] Georgina Garcia-Perez v Daria Snigur
[146] |
1-6,2-6
|
11/29 15:30 |
25 |
Alina Charaeva v Joanne Zuger
|
6-1,6-4
|
11/29 14:50 |
25 |
[169] Nigina Abduraimova v Dayana Yastremska
[101] |
1-6,4-6
|
11/29 12:30 |
25 |
[134] Alycia Parks v Linda Noskova
[91] |
7-6,2-6,6-2
|
**WTA Andora**
WTA Andora to kobiecy turniej tenisowy rozgrywany na kortach twardych w Księstwie Andory. Turniej należy do cyklu WTA Challenger Series i jest rozgrywany corocznie od 2023 roku.
Pierwszą edycję turnieju wygrała Niemecka tenisistka Nastasja Schunk, która w finale pokonała Belgijkę Ysalinę Bonaventure.
Turniej ten jest ważną częścią kalendarza tenisowego, oferując kobietom możliwość zdobycia punktów rankingowych WTA i nagród pieniężnych. Przyciąga tenisistki z całego świata i jest świetną okazją dla fanów tenisa w Andorze, aby zobaczyć światowej klasy tenis na żywo.
WTA Andora to prestiżowe wydarzenie, które z roku na rok zyskuje na popularności. Turniej jest organizowany przez Andorra Tennis Federation i cieszy się wsparciem światowej federacji tenisa, Women's Tennis Association (WTA).