Euroliga | 02/01 19:30 | 24 | [15] Baskonia v Zenit St. Petersburg [4] | W | 82-90 | |
Euroliga | 01/27 17:00 | 23 | [5] Zenit St. Petersburg v Anadolu Efes [8] | W | 76-67 | |
VTB United League | 01/23 12:00 | - | Avtodor Saratov v Zenit St. Petersburg | W | 75-93 | |
Euroliga | 01/20 17:00 | 22 | [5] Zenit St. Petersburg v Monako [9] | L | 77-86 | |
VTB United League | 01/17 17:00 | - | [4] Zenit St. Petersburg v Cska Moskwa [2] | W | 81-68 | |
Euroliga | 01/07 19:30 | 19 | Milano v Zenit St. Petersburg | - | Postponed | |
VTB United League | 01/04 13:00 | - | [5] Parma Perm v Zenit St. Petersburg [4] | L | 77-67 | |
Euroliga | 12/30 18:00 | 18 | [11] Crvena Zvezda v Zenit St. Petersburg [4] | W | 76-80 | |
VTB United League | 12/26 13:30 | - | [4] Zenit St. Petersburg v Unics Kazan [2] | W | 97-81 | |
Euroliga | 12/23 17:00 | 17 | [5] Zenit St. Petersburg v Maccabi Tel Aviv [10] | W | 73-71 | |
VTB United League | 12/20 17:00 | - | [3] Zenit St. Petersburg v Avtodor Saratov [2] | L | 74-83 | |
Euroliga | 12/17 18:00 | 16 | [14] Monako v Zenit St. Petersburg [6] | W | 74-85 | |
Euroliga | 12/15 20:00 | 15 | [9] Asvel Lyon-Villeurbanne v Zenit St. Petersburg [7] | W | 61-71 | |
VTB United League | 12/12 14:00 | - | [3] Zenit St. Petersburg v Nizhny Novgorod [6] | W | 90-74 | |
Euroliga | 12/09 17:00 | 14 | [5] Zenit St. Petersburg v Fenerbahce [15] | L | 80-86 | |
VTB United League | 12/06 17:00 | - | [3] Zenit St. Petersburg v Enisey Krasnoyarsk [10] | W | 89-66 | |
Euroliga | 12/03 18:00 | 13 | [5] Zenit St. Petersburg v Crvena Zvezda [13] | L | 58-69 | |
Euroliga | 11/25 19:30 | 12 | [17] Panathinaikos v Zenit St. Petersburg [4] | L | 70-64 | |
Euroliga | 11/19 17:45 | 11 | [5] Zenit St. Petersburg v Milano [3] | W | 74-70 | |
Euroliga | 11/17 16:00 | 10 | [6] Zenit St. Petersburg v Alba Berlin [15] | W | 75-66 | |
Euroliga | 11/12 17:00 | 9 | [7] Zenit St. Petersburg v Olympiacos [3] | W | 84-78 | |
VTB United League | 11/08 17:00 | - | [3] Zenit St. Petersburg v Zielona Góra [11] | W | DBFA | |
Euroliga | 11/05 17:30 | 8 | [15] Anadolu Efes v Zenit St. Petersburg [8] | W | 79-90 | |
VTB United League | 11/01 12:30 | - | [6] Enisey Krasnoyarsk v Zenit St. Petersburg [5] | W | 56-79 | |
Euroliga | 10/29 17:00 | 7 | [9] Zenit St. Petersburg v Baskonia [10] | W | 83-54 | |
Euroliga | 10/27 17:00 | 6 | [9] Zenit St. Petersburg v Real Madryt [3] | L | 68-75 | |
Euroliga | 10/22 19:00 | 5 | [2] Barcelona v Zenit St. Petersburg [5] | L | 84-58 | |
VTB United League | 10/17 11:35 | - | [4] Lokomotiv Kuban v Zenit St. Petersburg [8] | W | 79-106 | |
Euroliga | 10/14 17:00 | 4 | [9] Zenit St. Petersburg v Bayern Monachium [16] | W | 79-71 | |
Euroliga | 10/12 17:00 | 3 | [10] Cska Moskwa v Zenit St. Petersburg [6] | L | 77-67 |
Zenit Petersburg – koszykarska sekcja sportowego klubu rosyjskiego Zenitu z siedzibą w Petersburgu.
Zespół powstał w 2003 roku jako Dinamo (obwód moskiewski) (Dinamo (Moskowskaja obłast´)). W 2007 roku zmienił nazwę na Triumf Lubiercy Moskowskaja obłast´, pod którą grał w Lubiercach. Od sezonu 2010/2011 trenerem zespołu jest Litwin, Valdemaras Chomičius.